image image image image image

גברים רבים סובלים מבעיות בתפקוד המיני הבאות לידי ביטוי בחרדות ביצוע. חלקכם גברים ביישנים ולא מנוסים, הפוחדים ליצור קשר עם אישה ומרגישים חוסר ביטחון בסיסי הן ברמת התקשורת עם נשים והן ברמת התפקוד המיני.
בין אם אתם מטופלים אצל מטפל מיני, מטפלת מינית, או סרוגייט, ובין אם אתם מטופלים בקליניקות המיועדות לכך- קורל יכולה להיות לכם לעזר.
לגעת בקורל- מרגיש כמו לגעת באישה אמיתית.
היא מרגישה אנושית.
היא מקבלת אתכם כי שאתם. לא מאיימת. לא פוגעת, ועבורכם זו הזדמנות להיות עם אישה שפשוט נראית כמו מליון דולר, ולהתגבר על הפחדים והחששות שלכם.

מטפלים מיניים ממליצים על קורל:

קורל פותחה במשך 17 שנה בטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, עד שהגיעה למה שהיא היום.
היא בנויה פשוט כמו אישה מושלמת! יותר ויותר מטפלים מיניים בארה"ב ובאירופה נעזרים בקורל כחלק מהתהליך הטיפולי המיני, ממש כשם שמקובל להיעזר בשירותיה של סרוגייט.
קורל מאפשרת לכם להרגיש חופשיים ומשוחררים. היא אמנם נראית מושלמת, אך אינה יוצרת בכם תחושת של איום. היא מזמינה אתכם לגעת בה, להרגיש אותה מבחוץ ומבפנים, ליהנות ממנה, בקצב שלכם ובזמן שלכם, ולנצל את הכישורים שלה על מנת שתוכלו לצבור ניסיון ולהשתחרר מהעכבות שלכם.
יש לכם הזדמנות להיות עם אישה מושלמת, יפה ומטופחת, שמקבלת אתכם כפי שאתם. לא שופטת ולא מאיצה בכם, לא יוצרת בכם תחושה שאין לה סבלנות עבורכם.
לא ולא.
היא איתכם לאורך כל הדרך.
היא פה בשבילכם.
אתם יכולים לגעת באישה שנראית כמו קורל, אישה שרוצה אתכם, שמקבלת אתכם, שמזמינה אתכם. אישה שאתם יכולים "להתאמן" באמצעותה, להתנסות בה, לגלות אותה, לגלות את עצמכם דרכה, וכל זאת מבלי להסתכן בפגיעות מיותרות, כאבי לב ועוגמת נפש.
קורל מומלצת כשלב בטיפול אצל סקסולוגים, בין אם אתם סובלים ממוגבלויות פיזיות המשפיעות על חיי המין שלכם ובין הבעיות בתפקוד המיני נובעות מסיבות אחרות.

פרטים ליצירת קשר

  • אהבה מודרנית
  • תל אביב
  • תאום מראש טלפונית
  • טל: 052-414-7695
  • תאום מראש בדוא"ל
  • דוא"ל: info@realdoll.co.il

פרטים נוספים

צוות אהבה מודרנית מזמינים אותך להתנסות עם קורל.

כרגע קורל נמצאת במבצע השקה בישראל ונשמח לארח אותך לאירוח בלתי נשכח.

צור קשר

דירות דיסקרטיות | עיסוי אירוטי